Návrhy a realizace interiérů Vítr-Voda

Návrhy a realizace interiérů

Harmonie prostoru – úvod

Díky Feng Shui je možné v interiéru číst jako v otevřené knize

Feng Shui pět prvků
Pět základních prvků zastupujících jednotivé energie

Nabízím vám možnost projít si svůj interiér krok za krokem a podívat se na něj z pohledu energií. Poskytnu vám praktické rady, jak si vytvořit harmonický interiér, který vám poskytne pocit pohody a harmonie. V každé kapitole se budeme věnovat jednom ze sektorů a jedné z životních oblastí.

Byt s kruhy

Řád v prostoru = řád v životě

Pomocí informací, které vám o Feng Shui poskytnu, je možné přetvořit domov na místo osobní moci

Je třeba si připustit, že prostor kolem nás je zrcadlem nás samých a našeho života. Rozhlédněte se a rozhodněte co se vám líbí a co nikoliv. Vše, co se vám líbit nebude, prostě změňte. Účinek působení energií zesílí, jestliže barvy a předměty použijete a rozmístíte s konkrétním záměrem.

Jídelna - detail

Každá barva, tvar, symbol i materiál vyzařuje určitou energii nebo záměr

Čím více je organizované prostředí, ve kterém žijeme, tím organizovanější je i náš život.

Vše by mělo mít své místo a působit uklidňujícím dojmem. K tomu může velmi pomoci uspořádání prostoru podle Bagua. Dosáhneme tak rovnováhy energií pěti prvků, což přinese harmonii v prostoru. Zároveň je třeba zbavit se nepotřebností a všeho co v nás vyvolává stres a napětí. Váš domov vám musí umět navrátit životní sílu a umožnit kvalitní odpočinek a spánek. Zároveň by měl vystihovat váš životní styl a osobní potřeby, ale také poskytovat inspiraci k dosažení vlastních přání a cílů.

Přeji vám ať vás změny baví a podaří se vám vytvořit harmonický prostor kolem sebe i v sobě. Změny v prostoru se brzy jistě odrazí i ve vašem životě.

Obsah: