Návrhy a realizace interiérů Vítr-Voda

Návrhy a realizace interiérů

Návrhy a realizace

Nabízíme Vám kompletní služby od návrhu interiéru až po jeho realizaci do posledního detailu, Služby si můžete objednat také jednotlivě.

1. Dispoziční řešení interiéru

Ukázka dispoziceMáte rozpracovaný nebo hotový projekt na byt či dům? Nesedí Vám rozmístění místností nebo chcete, aby rozvržení bylo v souladu s Feng Shui? Prostor potřebujete využívat určitým způsobem, ale máte pocit, že to nejde a situace je neřešitelná? Případně Vám jde o rozmístění základního nábytku?

Pak je tato služba určena právě vám. Navrhneme dispoziční úpravy nebo doporučíme jejich změnu s ohledem na Vaše potřeby a přání. Důležité je, aby řešení prostoru bylo praktické a logicky na sebe navazovalo. Pokud bereme v úvahu Feng Shui, zásadní prvky jako postel, krb, posezení apod. řešíme s jeho principy dle světových stran. Zpracování je možné ve 2D nebo 3D modelu formou studie.

2. Interiérový design

Moodboard a skica

Zařizujete nový prostor a chcete, aby naplnil Vaše přání a očekávání? Máte nějakou představu, líbí se Vám určitý styl nebo chcete využít dosavadní zkušenosti?  Anebo toužíte po změně?

Někdy stačí málo, někdy naopak řešíme každý detail. Je to hlavní složka každého návrhu interiéru. Než začneme vymýšlet, zajímá nás spousta věcí ohledně Vašeho životního stylu, zvyklostí, zájmů atd. Čím více nám toho řeknete, tím lépe dokážeme navrhnout interiér Vám na míru – dle Vašich potřeb, přání, vkusu a stylu. I užitkové místnosti a funkční zařízení může být řešené esteticky a s nápadem.

Každý prostor je jedinečný a zaslouží si individuální řešení. Proto navrhujeme vlastní nábytek, který nejlépe využije dané možnosti prostoru a je možné jej přizpůsobit Vašim požadavkům.

Navštěvujeme veletrhy a výstavy; sledujeme novinky a trendy. Nabídneme Vám různé varianty řešení každé místnosti a průběžně konzultujeme všechny kroky i výběry. Návrhy Vám přiblížíme pomocí ručně malovaných skic a 3D pohledů a vizualizací.

3. Malby a grafika

Ukázka malby a grafikyChcete skutečný originál? Máte v interiéru stěnu, kterou byste si přáli ztvárnit kreativním způsobem? Potřebujete k firemnímu návrhu doladit grafiku?

Naší předností je komplexní řešení interiérů, proto můžete využít také následující služby:

Výtvarnice Vám navrhne a namaluje stěnu podle Všeho zadání, které může být konkrétní nebo jen tematické. Nejdříve připraví skici s několika možnostmi a výsledný motiv rozpracuje v měřítku pro konkrétní stěnu. Nejčastěji využívaná služba pro dětské a studentské pokoje, ale i kamkoliv, kde budete chtít.

Služby grafičky, která vzhledem k novému firemnímu interiéru upraví Vaší stávající grafiku nebo navrhne zcela nový vzhled, který je zároveň v souladu se současnými trendy. Logo, polepy, informační panely atd. navrhne, připraví pro tisk a zadá reprografickému studiu do výroby.

4. Využití Feng Shui

Využití Feng ShuiZajímá Vás souvislost mezi vámi a prostorem? Vnímáte na různých místech různé rozpoložení? Potřebujete v životě řád a harmonii? Chcete, aby Váš prostor byl v souladu s energiemi světových stran a tím Vás podporoval ve všech životních oblastech?

Feng Shui je unikátníí filozofie, která pochází z Číny a zahrnuje všechny aspekty života; zahrnuje nejen prostor, ale i jeho obyvatele. Především jde o dodržení základních a velmi důležitých principů, které lze uplatnit již při výběru pozemku, dále při správném usazení domu, řešení dispozice a vzhledu domu a v neposlední řadě návrhu interiérů jednotlivých místností.

Hlavním cílem je udržet v domě či bytě životodárnou energii Čchi, která má vliv na všechny oblasti našeho života a vytvořit takový prostor pro život, který bude naprosto v souladu s okolím i našimi potřebami a přáními.

Pokud je interiér opravdu dobře uspořádán a ctí osobní energetické potřeby, cítíme se v něm především dobře a uvolněně. Navíc podporuje řád a dává člověku neustále podněty a impulzy – stále jej inspiruje k něčemu dalšímu a novému, poskytuje mu zázemí a tím jej ve svém důsledku léčí a uzdravuje.

Jak se nám návrhy a realizace interiérů povedly?