Návrhy a realizace interiérů Vítr-Voda

Návrhy a realizace interiérů

Výzva Kovového Buvola

Máme chuť podělit se o naše vědomosti a zkušenosti a tak jsme se nechali inspirovat vládcem nového roku a rozhodli jsme se připravit VÝZVU KOVOVÉHO BUVOLA pro všechny, kdo stejně jako my, cítí potřebu ke změně. Vnímáme a věříme, že pokud se mají odehrát změny k lepšímu ve větším rozsahu, je potřeba, aby každý začal sám u sebe. A jelikož život začíná s každým novým ránem, máme v roce Buvola 365 možností začít znovu a lépe. Pojďme tedy tuto šanci využít…

Výzva Kovového Buvola

Svou vládu Buvol nastupuje 12. února a symbolizuje odpovědnost, trpělivost a pracovitost. Charakter roku Buvola pramení z jeho odlišnosti od ostatních vládců. Pro Buvola neplatí nic zajetého, nic pozemského a občas to vypadá, že ani fyzikální zákony. Pro Buvola platí jediné – rozhodnout se a připravovat budoucí.

Naší parketou je práce s prostorem a energiemi v něm, proto vybízíme k přijetí výzvy napojení na svůj prostor. Vše souvisí se vším a pokud výzvu přijmete, tak změny vnější, které vědomě provedeme v prostoru, se promítnou i na našem nastavení a pocitu vnitřní harmonie.

„Jestliže je světlo v duši, je i krása v člověku.

Jestliže je krása v člověku, je i harmonie v domě.

Jestliže je harmonie v domě, je i řád ve státě.

Jestliže je pořádek ve státě, je i mír na světě.“

Každý měsíc se budeme věnovat jednomu ze sektorů v našem prostoru, jeho procítění, pročištění, zharmonizování nebo posílení. Účast ve výzvě je zdarma a není třeba se jakkoliv přihlašovat. Bude probíhat v rámci našeho Magazínu a současně i na facebooku Vítr-Voda. Pro případné dotazy nebo sdílení slouží náš kontaktní mail info@vitr-voda.cz. Pokud už jste se rozdhodli, dejte nám vědět – budeme rádi! Během února si prosím obstarejte plánek Vašeho domu či bytu (půdorys) a kompas.

Program Buvolí výzvy:

Březen: Bagua – rozčlenění vlastního půdorysu na jednotlivé sektory

Duben: Severní sektor – oblast životní cesty a kariéry

Květen: Jihozápadní sektor – oblast vztahů a partnerství

Červen: Východní sektor – oblast minulosti a předků

Červenec: Jihovýchodní sektor – oblast prosperity a bohatství

Srpen: Tai Chi (střed) – oblast zdraví

Září: Severozápadní sektor – oblast nápomocných přátel a cestování

Říjen: Severovýchodní sektor – oblast vědění a moudrosti

Listopad: Západní sektor – oblast dětí a kreativity

Prosinec: Jižní sektor – oblast slávy a uznání