Návrhy a realizace interiérů Vítr-Voda

Návrhy a realizace interiérů

Připravte se na rok VODNÍHO TYGRA – může to být pěkně divoká plavba

Jak být VODNÍMU TYGROVI „po srsti“?


Aby byly spokojený TYGR, potřebuje mít možnost života mimořádně intenzivního – a zároveň velmi lenivého. Miluje barvy a rozmanitost života. Preferuje blahobyt, ale pokud se děje něco zajímavého, zvládne i nepohodlí a občasné příkoří.

Rok Vodního Tygra

A aby byla spokojená VODA potřebuje informace. Bez nich propadá bezuzdnému strachu.
Z barev jí symbolizují tmavě modrá a černá, z materiálů sklo a zrcadlo; nepravidelné a zvlněné tvary a také „tvar netvar“.

Pokud tedy chceme být Vodnímu Tygrovi „po srsti“, můžeme svůj životní styl, oblékání, prostor k bydlení i práci nebo zahradu poupravit tak, aby to odpovídalo výše napsanému. Zaklínadlem roku Tygra bude také OPRAVDOVOST – nebojte se tedy jít po své Cestě života naplno!

A RADA ASI NEJCENNĚJŠÍ – ZŮSTAT V POHODĚ ať se bude dít cokoli, ať budou padat trakaře, nebo na nás budou křičet příšery ze všech stran. My to zvládneme!

Nebudeme to mít lehké, ale nezbývá než vydržet, ať se můžeme v pohodě setkat zase v příštím roce, v roce VODNÍHO ZAJÍCE. Tam si klidu aspoň trochu užijeme.
Tak vítejte v roce VODNÍHO TYGRA.

Co můžeme očekávat od roku Vodního Tygra?

Ústředním motivem bude rozervanost, kterou vidíme už dnes. Na slovo vzatí odborníci se budou předhánět v právě opačných závěrech. Tygr se bude snažit navázat na Buvola, který prostě a jednoduše řekne, že závěry soudu nehodlá akceptovat, neboť se mu to nehodí a tečka. Jenže situace se posunuje dál, Tygrovi už toto chování neprojde. Vypadá to, že hovoříme o politice, ale to je omyl, popisuji jednoho každého z nás. Budeme se muset vyrovnat s vnitřními děsy.
Někdo o nich neví, jinému ničí život dlouhodobě. Nabízí se možnost pracovat s nimi právě tím, že si uvědomíme obě strany všeho kolem nás, že přijmeme, že každý líc má svůj rub a že všechno zlé je pro něco dobré. To zní dobře, ne?

Jenže to by nesměl vládnout Tygr. Představí se mu nevítaná strana a Tygr jí skočí po krku a bude se snažit ji zadávit. Ne vždy se mu to podaří a hrdému Tygrovi to nebude po chuti. Bude hledat způsob, jak ji zničit a Tygr ne vždy bere ohledy na morální zásady. A to nebude konec. Tygr bude mít tendenci utéct. Utéct od rodiny, změnit práci, přesídlit se a v nejhorším případě utéct i od sebe – obávat se můžeme depresí, únavových syndromů a bohužel i sebevražd.

Komu se bude dařit:

 • Aktivním lidem, kteří jdou po své Cestě života, žijí OPRAVDOVĚ, naplno.
 • Lidem, kteří dokážou žít tady a teď

Komu se dařit nebude:

 • Čekajícím
 • Nepřipraveným
 • Shánějícím protekci a závislým na ni
 • Lidem, kteří se obelhávají nebo se snaží oblafnout skutečnost

Na co si dát pozor:

 • Na deprese. Zvládat stále odpovědi na otázky víc než intimní by porazilo i osla.
 • Na pusu. Dobře si rozmyslete, než vypustíte z úst kritiku. Hrozí konflikty na pracovišti, mezi rodinnými příslušníky, prostě kdekoli. Nervózní mohou být i ostatní a boj může začít dřív, než se nadějeme.
 • Na životosprávu. Dodržujte pitný režim, často relaxujte a věnujte se alespoň občas pohybu. A hlavně – pěstujme dobrou mysl, radost, pohodu. Letošní rok může být báječný nebo příšerný. A navíc – útěky nejsou řešení, nespasí nás. Spíš nám dost zavaří!

Do čeho se pustit:

 • Do uchopení příležitosti, hned jak se objeví.
 • Do rizika – ne však hazardu. Riziko bychom měli zvažovat podle našeho pocitu. Ten bychom měli letos velmi poslouchat!

Co říct na závěr?

Pouť divokým rokem Tygra, který navíc bude peskován zprava i zleva určitě procházkou růžovou zahradou nazveme jen stěží. Cokoli se stane, na cokoli sáhneme bude chváleno – ba přímo adorováno a zároveň shazováno jako nebetyčný nesmysl. Bude opravdu mimořádně nutné hledat střední cestu a pečlivě zvážit, co v které oblasti našeho prostoru podporuje a udržuje HARMONII. Přizvat bychom měli Feng Shui a Letící Hvězdu pro rok 2022.

(Sestaveno z Horoskopů pro rok Vodního Tygra s laskavým svolením autorky Evy Joachimové)