Návrhy a realizace interiérů Vítr-Voda

Návrhy a realizace interiérů

Ještěd na dohled

Tentokrát nás práce zavála do Liberce, kde jsme řešili velkorysý obývací prostor. Ten zaujímá celou polovinu bytu a jeho součástí je kuchyně, jídelní kout a posezení. Přirozenou dominantou je celoprosklená stěna s výstupem na balkón a s úchvatným výhledem na horské hřebeny, jimž kraluje Ještěd.

obývací prostor - pohled na kuchyni a posezení

Navázali jsme na návrh kuchyně a zbylý prostor rozdělili na odpočinkovou a jídelní část. Posezení jsme navrhli za kuchyňskou linkou a zvolili variabilní pohovku v zemních tónech od firmy Feydom.

obývací prostor - pohled na odpočinkovou část

Jídelní část jsme směrem od chodby vymezili prosklenými dveřmi a zvolili řešení, které je vzdušné a jednoduché. Návrh jsme postavili na použití několika výrazných a vizuálně zajímavých prvků od českých výrobců a designérů. Stůl a stoličky pod rostliny jsou od firmy Najodecor, židle od Ton a svítidlo z naší oblíbené dílny Moje Lampa.

obývací prostor - pohled na jídelní část

Prostor nad stolem si říká o výrazný obraz, který má klienty oslovit nebo inspirovat. Pro vizualizaci jsme zvolily reprodukci obrazu Jitky Ottové „Luna“, která je známá svými Obrazy duše.

obývací prostor - půdorysné řešení

Návrh jsme si moc užili a jsme rádi, že se líbí.

Autorky: Monika Jelen Sýkorová a Markéta Petříková