Návrhy a realizace interiérů Vítr-Voda

Návrhy a realizace interiérů

Byt v odstínu „Mint“ – kuchyně

Každá místnost přináší velké množství variant – ať už mluvíme o dispozici, barevnosti nebo skladbě materiálů. Nejvíce možností v tomto směru nabízí kuchyně. Samozřejmě se v první řadě musíme řídit tím co nám dovolí prostor a klienti, ale i tak je vždy z čeho vybírat…

Ukázka variant dispozice
Ukázka dispozičních variant

Konkrétně zde jsme museli brát v úvahu, že prostor je propojený s jídelním koutem i obývákem. Požadavkem byla neutrální kuchyně s důrazem na kvalitní spotřebiče a materiály. Dále skrytá digestoř, osvětlení pracovní plochy a také co nejvíce úložných prostor včetně potravinové skříně. Z množství návrhů jsme vybrali toto finální řešení a jako bonus nám vyšla stejná výška linky a okenního parapetu. To je jeden z malých detailů, který ovšem udělá velkou radost.

Vizualizace finální varinaty
Vizualizace finální varinaty

Jídelní stůl a židle od TON design příjemně ladí k tradiční kuchyni vyrobené na míru a dodávají jí tak punc kvalitního českého řemesla. Nad stolem je zavěšené svítidlo od Lumetta – Moje lampa – stejné jako v obýváku, čímž se oba prostory příjemně propojují. Druhým spojovacím prvkem jsou roletky na oknech a polštářky na pohovce ze stejné látky. Všechny tyto prvky zahrnují odstín „mint“, který prochází celým prostorem.

Pohled na kuchyni z obýváku
Pohled na kuchyni z obýváku

Vizualizace prostoru z modelu SketchUp
Vizualizace prostoru z modelu SketchUp