Návrhy a realizace interiérů Vítr-Voda

Návrhy a realizace interiérů

Reference

Je to radost, když klienti ocení naší práci. Moc si vážíme krásné reference:
„Děkujeme za krásné návrhy 3 dětských pokojů v našem novém domově ve vile v Černošicích.

Nám dospělým i dětem se líbil komplexní přístup Moniky a Markéty – společný workshop s dětmi, naslouchání jejich přáním a vytvoření nápaditých řešení pokojů 3 teenagerů a jednoho předškoláka. Tým Markéta-Monika opět nezklamaly.“

Návrhům tří pokojů pro čtyři děti předcházel workshop, který připravila kolegyně Monika. Děti mohly vyjádřit své sny ohledně svého prostoru výběrem barev, látek a obrázků s inspirací. Také se samy pokusily o rozmístění základního nábytku a zodpověděly nám spoustu dotazů ohledně toho, jak tráví svůj čas, nebo jaké mají zájmy. Překvapilo nás, jak nadšeně se pustily do vybírání, stříhání, lepení a kombinování, a s jakým zaujetím se věnovaly každému detailu. Všechny informace získané z workshopu jsme pečlivě zapracovaly do návrhu a s napětím jsme očekávaly reakce. Děti i rodiče naše návrhy nadchly a tak se můžete podívat, do jakých pokojíčků se děti v září nastěhovaly, a jak se jejich sny změnily v realitu.

Stěnu v indiánském pokoji navrhla a namalovala kolegyně Monika Jelen Sýkorová. Kdo by nechtěl spát na prérii při západu slunce?