Návrhy a realizace interiérů Vítr-Voda

Návrhy a realizace interiérů

Harmonie prostoru – SEVEROZÁPAD

Severozápadní sektor spojujeme s číslem 6, nápomocnými přáteli a s archetypem otce – tedy autoritou, schopností vést a dotáhnout věci do konce

Tím lze dosáhnout hmatatelné odměny, například v podobě financí. Tento sektor zároveň definuje vztah k okolí a souvisí s komunikací mezi vnějškem a vnitřkem. Tímto prostorem ukazujeme, jak přijímáme lidi, zda dopustíme vměšování do rodiny nebo jsme ochotni udělat něco nezištně pro druhé. Nedostatečnost v této oblasti přináší (zejména mužům) potíže se zaměstnáním a může jim také ubírat energii. Může jít také o potíže s přijímáním autority nebo chybějící podporu od přátel. Může nám pomoci, když se zamyslíme nad otázkou, zda mám přátele, kteří mi poskytnou pomoc a podporu a zda i já jsem totéž ochotný udělat pro ně.

koupelna v industriálním stylu

Energii Kovu reprezentuje kruh a bílá barva

Severozápad spojujeme s energií Kovu, podpořit jí může energie Země. Pro tento sektor použijeme tedy bílou, šedivou, fialovou nebo zemní barvu pro malbu a doplňky, vhodný je tvar čtverce nebo kruhu a zaoblení pro nábytek, koberce a dekorace. Samozřejmě zde mají místo veškeré kovové předměty – osvětlení, rámy, mísy, hodiny, sošky a zvonkohry. Jestliže chceme podpořit svůj společenský život, je to dobré místo pro telefon, adresář nebo fotografie s přáteli či dárky, které jsme od nich dostali.  Za nápomocné přátele však můžeme považovat i předměty, které nám pomáhají v životě nebo při naší práci. Rozhodně by zde neměla chybět nějaká inspirace nebo vzor, kterému se snažíme přiblížit a který nás motivuje.

Byt s kruhy

Spojení Kovu a Země

Severozápadní sektor spojujeme také s cestami; je to tedy vhodný prostor pro fotografie z výletů a dovolených nebo pro zajímavé suvenýry. Z rostlin mají energii kovu ty, které mají kulovitý tvar. Pro motivy obrazů je vhodný detail, portrét nebo orientální kresby. Energie Země tento sektor posílí, vhodným spojením obou prvků může být například kulatá kovová mísa naplněná kamínky od moře. Nejlépe však tuto oblast posílíme přímou pomocí – dobrovolnou činností nebo dobročinnými dary. Každopádně se vyplatí mít tuto oblast v pořádku – přinese nám kontakty s lidmi, kteří nám pomohou a situace, které nám půjdou na ruku.

návrh a realizace apartmánu

Ložnice v severozápadním sektoru