Návrhy a realizace interiérů Vítr-Voda

Návrhy a realizace interiérů

Hravý byt v Hodkovičkách

Co říká klient

Srdečně zdravíme Markétu Petříkovou a Lumíra Kábrta, i všechny jejich spolupracovníky, kteří se podíleli na návrhu i kompletní realizaci našeho čtyřpokojového bytu. Naším přáním bylo vytvoření příjemného a moderního interiéru, který by byl nejen hezký, ale i praktický, přičemž času bylo málo.

Bylo to poprvé, kdy jsme využili služeb designérů, a zpětně to hodnotíme jako velice dobré rozhodnutí. S výsledkem jsme maximálně spokojeni a pozitivní reakce slyšíme i od příbuzných a známých, kteří nás v našem novém domově již navštívili.

Paní Petříková, pan Kábrt a jejich tým se celého projektu zhostili nadmíru zodpovědně a profesionálně, plně respektovali všechna naše přání a představy a zároveň byli schopni je pojmout tak, aby výsledek byl zcela podle našeho vkusu, ale i funkční. Navrhli nám i nějaké stavební úpravy, které jsme původně neplánovali, ale které se nakonec ukázaly jako nesmírně užitečné. Jednání s nimi bylo vždy velmi příjemné a přátelské, velice ochotně zapracovali i veškeré naše dodatečné požadavky, které vyvstaly až postupně v průběhu realizace. Nikdy nám neřekli, že něco nejde. Komunikace byla vždy velice pružná a byly dodrženy i veškeré termíny.

Náš velký dík patří i truhlářské firmě Hořejší ze Slaného, s níž Camino 88 spolupracuje, a z jejíž dílny vzešla většina našeho nábytku. I jejich přístup a práce byly naprosto bez chybičky. Studio Camino 88 tedy jednoznačně doporučujeme a není nic, k čemu bychom měli výhrady.

Ještě jednou moc děkujeme! Kadlecovi