Návrhy a realizace interiérů Vítr-Voda

Návrhy a realizace interiérů

Čtyři sny ve třech pokojích

Návrhům tří pokojů pro čtyři děti předcházel workshop, který připravila kolegyně Monika. Děti mohly vyjádřit své sny ohledně svého prostoru výběrem barev, látek a obrázků s inspirací. Také se samy pokusily o rozmístění základního nábytku a zodpověděly nám spoustu dotazů ohledně toho, jak tráví svůj čas, nebo jaké mají zájmy. Překvapilo nás, jak nadšeně se pustily do vybírání, stříhání, lepení a kombinování, a s jakým zaujetím se věnovaly každému detailu. Všechny informace získané z workshopu jsme pečlivě zapracovaly do návrhu a s napětím jsme  očekávaly reakce. Děti i rodiče naše návrhy nadchly a tak se můžete podívat, do jakých pokojíčků se děti v září nastěhují, a jak se jejich sny změnily v realitu.

Dětský pokoj

Pokoj pro malého indiána

Pětiletý Matýsek se vzhlédnul v indiánech, proto bude dominantnou jeho pokoje originálně tónovaná stěna, která připomíná západ slunce nad prérií. Ozdobí jí dřevěné kaktusy a slunce. Pokoj bude vybavený indiánskými vzory a doplňky, nebude chybět teepee, lapač snů ani indián Yakari.

Studentský pokoj

Dívčí pokoj pro mladou slečnu

Třináctiletá Anežka vsadila na bílo – růžovou kombinaci, která je pro její věk ideální. Přála si velkou postel, velkou skříň, zrcadlo a křeslo. Vše se podařilo poskládat přesně, jak si přála, vešel se i pracovní stůl a pokoj dozdobily poličky, rámečky a obrázky.

Studenstský pokoj

Sesterské designové království

Kája a Bára budou v pokoji jen občas, proto jej budou sdílet společně. Shodly se na dispozici pokoje, samostatných postelích a rostlinném designu pro tapetu a některé doplňky. Interiér je  doplněný o černé prvky v industriálním stylu, fotografie, kožešiny, rostliny a geometrický koberec, takže působí vzdušným a moderním stylem.