Návrhy a realizace interiérů Vítr-Voda

Návrhy a realizace interiérů

Výzva Kovového Buvola končí

Končí rok Buvola a s ním i naše výzva. Bylo milé celý rok s vámi sdílet naše znalosti sektor za sektorem napříč všemi životními oblastmi. Věříme, že jste si díky tomu všimli, že je možné v interiéru číst jako v otevřené knize.

Byt s kruhy
Řád v prostoru = řád v životě

Pomocí informací, které jsme vám o Feng Shui prostřednictvím naší výzvy poskytli, je možné přetvořit domov na místo osobní moci. Je třeba si připustit, že prostor kolem nás je zrcadlem nás samých a našeho života. Rozhlédněte se a rozhodněte co se vám líbí a co nikoliv. Vše, co se vám líbit nebude, prostě změňte. Účinek působení energií zesílí, jestliže barvy a předměty použijete a rozmístíte s konkrétním záměrem.

Jídelna - detail
Každá barva, tvar, symbol i materiál vyzařuje určitou energii nebo záměr

Čím více je organizované prostředí, ve kterém žijeme, tím organizovanější je i náš život. Vše by mělo mít své místo a působit uklidňujícím dojmem. K tomu může velmi pomoci uspořádání prostoru podle bagua. Dosáhneme tak rovnováhy energií pěti prvků, což přinese harmonii v prostoru. Zároveň je třeba zbavit se nepotřebností a všeho co v nás vyvolává stres a napětí. Váš domov vám musí umět navrátit životní sílu a umožnit kvalitní odpočinek a spánek. Zároveň by měl vystihovat váš životní styl a osobní potřeby, ale také poskytovat inspiraci k dosažení vlastních přání a cílů.

Energie Pěti prvků